+38 (067) 65-35-122 •

Про компанію

"Лише той підприємець чогось вартує і  матиме в своїй діяльності успіх,  який  розуміє потреби територіальної громади, який поєднуючи підприємницьку діяльність, вирішує  і її проблеми.

В таких відносинах громад завжди  піде на зустріч у розв’язанні виробничих питань, у реалізації  виробничо-господарських реформ.

Долати труднощі разом з громадою завжди легше, завжди ефективніше"

Директор ТзОВ "Укрполь-2005" Уніят А.В.

ТзОВ «Укрполь-2005» - це молода агропромислова компанія, яка являється одним з передових підприємств по виробництву високоякісної продукції птахівництва на території Тернопільської області. До складу підприємства входить три спеціалізованих птахокомплекси – Метенів, Славна та Футори.

Птахокомплекси оснащені автоматизованою системою подачі корму, вентиляції, регуляції температурного режиму та системою відеонагляду. В структурі управління товариства працює технологічний відділ, технічний відділ, аграрний відділ, бухгалтерський відділ, відділ будівництва та благоустрою і служба транзитних перевезень.

Основна роль в процесі виробництва відводиться технологічному відділу, що контролює весь цикл вирощування промислового бройлера від посадки до забою. Робою даного відділу керують люди з багатолітнім досвідом на чолі з головним технологом та головним ветлікарем. Основною кормовою базою служить спеціалізований завод по виготовленню різнотипного корму – «від старту до фінішу».

У бюджеті компанії на 2017-2018 роки закладені кошти на впровадження механізму грануляції корму та встановлення власних екструдерів.

Земельний банк підприємства складає 750 га. Основна частина земель знаходиться під посівами кукурудзи, пшениці та сої. На сьогоднішній день ведеться активна робота аграрного відділу в напрямку збільшення посівних площ, так як цього вимагають виробничі потужності.

З 2014 року на підприємстві затверджений план стратегічного розвитку.

В рамках оптимізації та реалізації пріоритетних напрямків виробництва розпочалася повна модернізація виробництва, оснащення птахофабрики сучасним автоматизованим обладнанням та реконструкція старих корпусів. Встановлення нового обладнання дозволило покращити умови збереження курчат, зменшити конверсію корму, а також збільшити обсяг виробництва м'яса птиці.

ТзОВ «Укрполь-2005» - це молода команда однодумців в галузі птахівництва та ведення аграрного бізнесу.
Ми активно розвиваємося, проводимо експериментальні дослідження як в лабораторних так і в польових умовах, обмінюємося досвідом з європейськими компаніями та постійно залучаємо перспективну молодь у виробничі процеси. В лиці ТзОВ "Укрполь-2005" Ви знайдете надійного партнера!