+38 (067) 65-35-122 •

Події

У Тернопільській області побудують біогазовий комплекс

У найближчі два роки буде запущений в експлуатацію комплекс з переробки курячого посліду для отримання біогазу. Комплекс буде побудований в селі Соколів на території Теребовлянського району на Тернопільщині. Про це повідомляє Ptichki.net.
 
Енергоносій компанія «Захід Агропродукт» планує отримувати з суміші курячого посліду і кукурудзяного силосу.
Згідно з повідомленням, комплекс стане спільним виробництвом українського агропромислового підприємства та австрійської компанії, що спеціалізується на біоенергетиці. При цьому, обладнання для біогазової станції в Тернопільську область поставить австрійська компанія, загальна вартість проекту перевищує € 2 млн, термін реалізації - 2 роки.
 
На місцевій птахофермі щодня накопичується 12,5 т посліду, будівництво комплексу дозволить вирішити проблему утилізації відходів. Як говориться в повідомленні, отриману від використання біогазу електроенергію керівники підприємства планують використовувати для власних потреб, в тому числі для опалювання великої загальноосвітньої школи. Крім електроенергії і тепла комплекс буде виробляти екологічно чисте добриво для ґрунту.

Дата та час: 08.11.2016
Місце: с. Соколів Теребовлянський район Тернопільська область


← Повернутися до списку