+38 (067) 65-35-122 •

Події

У Великобританії ростуть продажі курячого м'яса

Останні дані Kantar Worldpanel за 12 тижнів, що закінчуються 9 жовтня, показали, що курка є єдиною великою категорією на британському ринку, яка все ще показує зростання обсягів продажів, чого не можна сказати про продажі яловичини і індички, які в останній період стали знижуватися - пише Meatinfo

За даними Kantar Wordpanel, роздрібні продажі курячих ніжок виросли на 6,4% в річному обчисленні, зате обсяги продажів яловичини впали на 1,4%, обсяги продажів баранини скоротилися на 11,2%, свинини - на 8,1%, індички - на 2,4%.


Незважаючи на зміни валютних курсів і тривалу невизначеність навколо виходу Великобританії зі складу ЄС (Brexit), ціни продовжують падати, тому вартість роздрібних продажів відстає від показників обсягу продажів для всіх категорій м'яса і птиці. Kantar Worldpanel прогнозує, що можна буде побачити зниження цін на деякі категорії м'ясної продукції, тому що вартість сировини та імпорт зростуть.

Натан Уорд, аналітик Kantar Worldpanel, прокоментував: "Куряча продукція має найшвидше зростання обсягів продажів. Грудки і курячі ніжки і раніше є тими категоріями продукції, які стимулюють зростання продажів курячих продуктів. Продажі свіжої яловичини переживають занепад, незважаючи на падіння цін, що , можливо, було пов'язано з більш помірною погодою в сезоні в порівнянні з минулим роком. Зростання продажів фаршу сповільнилося, але стейки продовжують користуватися популярністю в роздрібі ".

Джерело - All Retail

Дата та час: 07.11.2016
Місце: Великобританія


← Повернутися до списку