+38 (067) 65-35-122 •

Виробництво комбікормів

У процесі вирощування промислового бройлера велику роль відіграє раціон харчування. Комбікорм для курей представляє собою продукцію, в яку добавлені поживні речовини, що легко засвоюються організмом птиці, - зерно, фураж пшениці, карбонат кальцію, макуха соняшнику, жири, сіль, різні вітаміни. Як правило, харчова цінність такої продукції становить: 15-18% білків, 3-5% жирів, 4-6% харчової клітковини.

Комбікорм для курей  повинен бути поживно цінним, тобто містити в необхідній кількості білкові і мінеральні добавки та біологічно активних речовин - антиоксиданти, вітаміни, мікроелементи. Якщо енергетичної цінності в кормі не буде, це позначиться на низькій продуктивності птиці. ТзОВ «Укрполь-2005» пропонує споживачам широкий вибір повнораціонних комбікормів і концентратів на основі білків, вітамінів і мінералів. Наша продукція призначена для всіх видів сільськогосподарських тварин і відрізняється оптимальною збалансованістю, високою якістю та безпекою.

До основних компонентів, які містить комбікорм для птиці, відносяться:

Комбікорм для курей відіграє важливу роль для їх становлення і розвитку. При цьому для кожної фізіологічної групи  існують спеціальні рецепти повноцінного раціону, які розраховуються для отримання максимального середньодобового приросту. В раціон додаються поживні речовини, що включають в себе необхідні мінерали, вітаміни, біологічно активні речовини, які розраховуються відповідно до потреб і особливостей організму, що росте.

   

Виробництво комбікорму ТзОВ «Укрполь-2005» ведеться на основі технології, затвердженої для кожного конкретного виду продукції. Процес ведеться в суворій відповідності з рецептурою корму, при цьому використовується автоматизоване виробництво, що дозволяє готувати комбікорми, які містять велику кількість компонентів в різному співвідношенні. Продукція випускається розсипом або в гранулах.

ТзОВ «Укрполь-2005» пропонує вигідні умови співпраці: