+38 (067) 65-35-122 •

Новини

Комбікормова промисловість в Китаї стає складнішою.

13.02.2017
Зі слів головного технолога ТзОВ "Укрполь-2005" виробники комбікормів в Китаї сьогодні знаходяться під впливом цілого ряду факторів, в тому числі зростання законодавчого регулювання в сфері безпеки кормової продукції, а також посилення інтеграції між промисловістю і інноваційними технологіями.

Як відзначають представники ТзОВ "Укрполь-2005", в даний час, це сильно впливає на виробників комбікормів в регіоні, оскільки зокрема зміни законодавчої бази призвели до скорочення числа комбікормових заводів в країні з 20 тис. до 6 тис. І сьогодні очікується подальша консолідація галузі.

На думку представників компанії ТзОВ "Укрполь-2005", китайський уряд свідомо штовхає галузь до консолідації, оскільки менша кількість ринкових гравців гарантує більшу прозорість і контрольованість індустрії.

Разом з тим, питання регулювання різних забруднювачів в комбікормах як і раніше не отримав належної уваги в країні. Як відзначають учасники ринку, зокрема обсяги використання кормових антибіотиків все ще залишаються на високому рівні.

← Повернутися до списку новин