+38 (067) 65-35-122 •

Новини

Цикл вирощування курчат-бройлерів на ТзОВ "Укрполь - 2005"

22.03.2017
Цикл вирощування курчат-бройлерів на ТзОВ "Укрполь - 2005"складається з декількох етапів, перед тим , як попасти на стіл споживача.
Першим етапом є інкубатор, де на протязі  21 доби яйця інкубуються. Після цього процесу іде масова лупка курчат, де їх сортують і вибраковують слабких і не життєздатних.
Наступним етапом є транспортування в курчато-возі, де комп'ютером підтримується оптимальна температура і повітрообмін.
Третім етапом в житті курчат -бройлерів є заселення їх у підготовлені приміщення - пташники, де весь процес контролюється дорогим комп'ютерним обладнанням і роботою досвідчених операторів.
Весь  подальший процес триває в межах 42-45 днів вирощування. За цей період проводиться комплекс ветеринарно - технологічних заходів, а саме,вакцинація поголів'я проти інфекційних захворювань таких як : хвороба Ньюкасла, інфекційний бронхіт та хвороби гамборо. Не обходиться також без вітаміно-профілактики для підвищення резистентності організму.
Основним критерієм успішного вирощування є кормова база і робота технолога ТзОВ "Укрполь-2005", яка полягає у складанні раціону і контролю  комбікорму на всіх етапах відгодівлі. Це є одне із найголовніших завдань.
По досягненні курчатами - бройлерами віку в 42-дні і живої ваги 2,4 -2,8 кг. їх починають здавати на забій.
І останнім етапом вирощування є відлов і транспортування курчат-бройлерів в забійний цех, де з ними проводять усі наступні дії для того щоб продукція курчат- бройлерів потрапила на прилавки магазинів та супермаркетів. А в кінцевому результаті до Вас,споживачі. СМАЧНОГО!!!
                                                                                                                                                                            Головний ветлікар ТзОВ "Укрполь-2005"
                                                                                                                                                                                                                     Чорний Я.Я.

← Повернутися до списку новин