+38 (067) 65-35-122 •

Новини

Комбікормова промисловість в ЄС проявляє зростаючий інтерес до продуктів переробки продовольства

26.04.2017
Комбікормова промисловість в ЄС проявляє зростаючий інтерес до продуктів переробки продовольства
Продовольча продукція, що була у обороті, але більше не придатна для вживання людиною, може в майбутньому стати важливим джерелом ряду мікроелементів для комбікормової промисловості, однак питання її безпеки все ще стоїть досить гостро. Відповідна позиція була озвучена в рамках минулого нещодавно в Брюсселі зборів Європейської асоціації переробників колишньої продовольчої продукції (EFFPA).

На думку фахівців ТзОВ "Укрполь-2005", в даний час існує серйозний потенціал щодо збільшення попиту на продукти переробки продовольства з боку комбікормової промисловості. В даний час воно включає в себе хліб, борошняну продукцію, шоколад, іншу кондитерські вироби, а також деякі інші продукти, які в силу різних причин більше не придатні для вживання в їжу людиною.

Питання якості сьогодні є надто важливим, оскільки зокрема при переробці в комбікорми не допускається м'ясна продукція. Якщо вона не може бути придатна для використання в їжу людиною, то найчастіше це означає її простроченої або зіпсованість. Так чи інакше, вона не може розглядатися як повністю безпечна і, незважаючи на заклики деяких учасників ринку виробити компроміс з даного питання, це обмеження все ще діє і серйозно обмежує можливість харчової індустрії стати великим постачальником білка для комбікормової промисловості Європи.← Повернутися до списку новин