+38 (067) 65-35-122 •

Новини

Виробництво комбікормів

15.09.2020
Тзов «Укрполь 2005» має один з найсучасніших заводів з виготовлення гранульованих кормів для вирощування птиці різних вікових груп. Завод виготовляє корми повністю збалансовані за всіма показниками, що необхідні для організму даного виду птиці, її віку, фізіологічного стану, продуктивності.
При виробництві кормів використовується зернова сировина (пшениця, ячмінь, кукурудза тощо), білкові компоненти рослинного і тваринного походження (шріт; соняшниковий, соєвий; борошно; рибне м;ясо та інше), а також вітамінні добавки.
Комбікорми, що виготовляються заводом ТзОВ «Укрполь 2005», за зовнішніми ознаками виготовляється як гранула (розміром від 2,5мм до 8мм). Наше підприємство виробляє і продає продукцію як стандартних, так і індивідуальних рецептур, розроблених відповідно до основних наукових тенденції і досягнень у світовій практиці годування птиці.
Чим відрізняється якісний комбікорм:
По-перше, рівномірність складу комбікорму запорука відповідності вашого розрахунку фактичного складу раціону, який споживають бройлери. Що менший вміст компонентів, то він  дорожчий, а порушення обміну речовин через його не дозування або передозування – найсуттєвіше.
По-друге, всі мікроелементи комбікорму – це складні біологічно-активні сполуки, які треба ідеально точно нормувати. Нестача їх у раціоні – недобір ефекту, передозування – фактор порушення обміну, зниження якості готової продукції.
З;ясовуючи причини різної інтенсивності росту птахів, на абсолютно однакових, за розрахунками, раціонах, можна стверджувати, що саме самосортування кормів під час роздачі на поїдання призвело до відхилення фактичного споживання поживних речовин від розрахункового. Отже, приведення комбікорму до оптимальної механічної форми запобігає й сприяє повній мінімізації невиробничих його втрат. Щоб розведення бройлерних курей було успішним ТзОВ «Укрполь 2005» раціону пернатих приділяє першочергове значення.


← Повернутися до списку новин