+38 (067) 65-35-122 •

Новини

Новини птахівництва.

03.11.2020
Фахівці Держпродспоживслужби та представники компетентного органу Мексиканських сполучених штатів обговорили питання посилення співпраці між країнами, зокрема щодо акредитації України для відкриття ринку Мексики для української курятини.
    Зазначимо, що 28 вересня 2020 року т.в.о. Держпродспоживслужби Ольга Шевченко, за участі начальника Управління Міжнародного співробітництва Олени Куряти провели відео зустріч з представниками компетентного органу Мексиканських сполучених штатів. У рамках зустрічі було розглянуто поточну співпрацю з метою активізації двостороннього співробітництва. Сторони обговорили питання щодо акредитації України для відкриття ринку Мексики для української курятини. Таке посилення співпраці між компетентними органами і бізнес спільнотами наших країн в подальшому створить сприятливі умови для бізнесу, а також прискорить процеси інтенсифікації торгівлі між Україною та Мексикою наголосив головний спеціаліст ТзОВ «Укрполь 2005».
    Також представники Держпродспоживслужби та компетентних органів Південно Африканської Республіки обговорили можливості експорту м»яса птиці до ПАР, а також яєць та яєчної продукції, зокрема умови доступу на ринки.
    За словами спеціалістів ТзОВ «Укрполь 2005» Україна з 1 півріччя 2020 року експортувала 212,3 тисячі тонн м»яса і їстівних субпродуктів птиці, що на 0,6% більше, ніж у січні-червні 2019 року. Основними імпортерами українського м»яса птиці і їстівних субпродуктів стали: Саудівська Аравія, Нідерланди, ОАЕ.
    

← Повернутися до списку новин