+38 (067) 65-35-122 •

Новини

LOADING
 • Новинки галузі птахівництва

  Насичення ринку не може не провокувати затишшя в сфері розробок обладнання. Більшість експертів сходиться на думці, що за останні роки в галузі не спостерігалося ніяких глобальних змін. Якщо будь-яка нова модель і з'являлася, то вона являла собою лише вдосконалене обладнання попередньої серії. Наприклад, змінювалася форма годівниці або додавалися деталі до поїлки. Якщо по батьківським стадам і зустрічаються інновації, наприклад, система патіо або система кліткового утримання батьківського стада з штучним заплідненням, то в бройлерному виробництві ніякої революції немає.

  Детальніше →
 • Екологія вирощування бройлера

  У країнах Євросоюзу споживачі не бажають їсти птицю, вирощену негуманними, на їхню думку, способами. На думку Альберта Давлєва, з точки зору промислового птахівництва це нонсенс, адже курча, маючи «ареал спілкування» в радіусі приблизно 10 метрів, не захоче залишати пташники, де встановлені системи автоматичного годування і напування. Європейський союз забороняє кліткове утримання птиці нібито з гуманних міркувань.

  Детальніше →
 • Польща залишається провідним виробником птиці в ЄС

  Польща залишається найбільшим виробником м'яса птиці в Європейському Союзі. Загальний обсяг виробництва м'яса птиці в країні, за попередніми оцінками, зріс на 15% в 2016 році в порівнянні з рівнем 2015 року - пише Meatinfo
  Зростання виробництва м'яса птиці стимулюється зростанням споживання та експорту. Хоча більша частина експорту м'яса птиці призначена для внутрішнього ринку ЄС, польський уряд намагається відкрити нові ринки збуту, включаючи отримання права на експорт до Сполучених Штатів.

  Детальніше →
 • Експорт українського м'яса збільшився на 23%

  За підсумками 2016 року експорт м'яса всіх видів і субпродуктів з України виріс на 23% в порівнянні з 2015 р, повідомляє аналітичний департамент Ради з питань експорту продовольства (UFEB).

  Даний показник становить 285,95 тис. Т, що на 37% перевищує обсяг зовнішніх поставок українського м'яса в 2014 р

  Детальніше →
 • Аграріям дозволили змішувати зерно і змінили розрахунок оцінки землі

  У Кабінеті Міністрів України відбувся «дерегуляційний день», результатом якого стало скасування 367 застарілих обмежуючих нормативних актів. В тому числі, спрощені умови для роботи аграріїв.
  Про це повідомило Міністерство економічного розвитку і торгівлі.

  Детальніше →
 • Комбікормова промисловість в Китаї стає складнішою.

  Зі слів головного технолога ТзОВ "Укрполь-2005" виробники комбікормів в Китаї сьогодні знаходяться під впливом цілого ряду факторів, в тому числі зростання законодавчого регулювання в сфері безпеки кормової продукції, а також посилення інтеграції між промисловістю і інноваційними технологіями.

  Детальніше →
 • ТзОВ "Укрполь-2005": Виробництво бройлерів виросте в першому кварталі 2017 року

  Попередні дані по виробництву бройлерів виявилися трохи нижчі в грудні, ніж передбачалося раніше, що дає підставу припускати, що оцінка виробництва в четвертому кварталі 2016 року буде знижено.

  Детальніше →
 • Світове виробництво зернових знизиться

  Сукупний обсяг виробництва зернових в світі в 2017 році складе 2.597 млрд тонн, що буде на 9 млн тонн нижче  рекордного показника попереднього року.

  Детальніше →
 • Новий вид пшениці

  Бізнес 19.04.2017
  Новий вид пшениці

  Новий вид пшениці здатний зміцнювати кісткову структуру птиці. Група європейських дослідників розробила новий вид пшениці, застосування якої в комбікормах для домашньої птиці дозволить скоротити потребу в ряді кормових добавок.

  Детальніше →
 • Україна скоротить виробництво пшениці та ячменю

  У наступному сезоні Україна скоротить виробництво пшениці та ячменю, що призведе до зменшення експорту цих культур - прогнозує головний агроном ТзОВ "Укрполь - 2005"

  За словами фахівців ТзОВ "Укрполь - 2005" валовий збір пшениці знизиться до 23,9 млн. т, на 11% в порівнянні з поточним сезоном, оскільки скорочення площ під озимою пшеницею не компенсує розширення площ під ярою.

  Детальніше →
 • Комбікормова промисловість в ЄС проявляє зростаючий інтерес до продуктів переробки продовольства

  Комбікормова промисловість в ЄС проявляє зростаючий інтерес до продуктів переробки продовольства
  Продовольча продукція, що була у обороті, але більше не придатна для вживання людиною, може в майбутньому стати важливим джерелом ряду мікроелементів для комбікормової промисловості, однак питання її безпеки все ще стоїть досить гостро. Відповідна позиція була озвучена в рамках минулого нещодавно в Брюсселі зборів Європейської асоціації переробників колишньої продовольчої продукції (EFFPA).

  Детальніше →
 • Цикл вирощування курчат-бройлерів на ТзОВ "Укрполь - 2005"

  Цикл вирощування курчат-бройлерів на ТзОВ "Укрполь - 2005"складається з декількох етапів, перед тим , як попасти на стіл споживача.

  Детальніше →
 • Білорусь обмежила ввезення продукції птахівництва з чотирьох країн ЄС

  За відомостями Департаменту ветеринарного і продовольчого нагляду Мінсільгосппроду Білорусі, тимчасові обмеження на ввезення продукції птахівництва з Нідерландів, Хорватії, Данії та Швейцарії ввели після спалахів високопатогенного пташиного грипу в їх регіонах.

  Детальніше →
 • Передова технологія вирощування птиці

  Виробництво м'яса бройлера в Україні знаходиться в неоднозначній ситуації. З одного боку, в останні роки галузь демонструє значне зростання, однак зростаюча конкуренція і складні економічні умови ставлять виробників перед вибором: модернізувати виробництво за чималі гроші або повільно піти на дно. Експерти сходяться на думці, що працювати на застарілому обладнанні сьогодні абсолютно нерентабельно, але ось в тому, що стосується вибору нової системи утримання бройлерів, однозначної відповіді поки немає.

  Детальніше →