+38 (067) 65-35-122 •

Новини

LOADING
 • Новинки галузі птахівництва

  Насичення ринку не може не провокувати затишшя в сфері розробок обладнання. Більшість експертів сходиться на думці, що за останні роки в галузі не спостерігалося ніяких глобальних змін. Якщо будь-яка нова модель і з'являлася, то вона являла собою лише вдосконалене обладнання попередньої серії. Наприклад, змінювалася форма годівниці або додавалися деталі до поїлки. Якщо по батьківським стадам і зустрічаються інновації, наприклад, система патіо або система кліткового утримання батьківського стада з штучним заплідненням, то в бройлерному виробництві ніякої революції немає.

  Детальніше →
 • Умови вирощування якісного бройлера

  Виробництво м`яса птиці починається з отримання інкубаційних яєць і закінчується реалізацією в торговельну мережу готової м`ясної продукції.
      Фахівці ТзОВ «Укрполь2005» розповідають про те, що розмір батьківського стада м`ясних курей залежить від плану виробництва бройлерів, а також від продуктивних і відтворних якостей птиці вихідних форм, що використовується для схрещення. Звертають також увагу на домінуючий білий колір оперення, так як від цього залежить товарний вигляд тушки.
      Успіх виробництва залежить від якісного молодняку і правильних умов вирощування. На нашому підприємстві ТзОВ «Укрполь 2005» ретельно готуються до прийому курчат.

  Детальніше →
 • Екологія вирощування бройлера

  У країнах Євросоюзу споживачі не бажають їсти птицю, вирощену негуманними, на їхню думку, способами. На думку Альберта Давлєва, з точки зору промислового птахівництва це нонсенс, адже курча, маючи «ареал спілкування» в радіусі приблизно 10 метрів, не захоче залишати пташники, де встановлені системи автоматичного годування і напування. Європейський союз забороняє кліткове утримання птиці нібито з гуманних міркувань.

  Детальніше →
 • Польща залишається провідним виробником птиці в ЄС

  Польща залишається найбільшим виробником м'яса птиці в Європейському Союзі. Загальний обсяг виробництва м'яса птиці в країні, за попередніми оцінками, зріс на 15% в 2016 році в порівнянні з рівнем 2015 року - пише Meatinfo
  Зростання виробництва м'яса птиці стимулюється зростанням споживання та експорту. Хоча більша частина експорту м'яса птиці призначена для внутрішнього ринку ЄС, польський уряд намагається відкрити нові ринки збуту, включаючи отримання права на експорт до Сполучених Штатів.

  Детальніше →
 • Експорт українського м'яса збільшився на 23%

  За підсумками 2016 року експорт м'яса всіх видів і субпродуктів з України виріс на 23% в порівнянні з 2015 р, повідомляє аналітичний департамент Ради з питань експорту продовольства (UFEB).

  Даний показник становить 285,95 тис. Т, що на 37% перевищує обсяг зовнішніх поставок українського м'яса в 2014 р

  Детальніше →
 • Аграріям дозволили змішувати зерно і змінили розрахунок оцінки землі

  У Кабінеті Міністрів України відбувся «дерегуляційний день», результатом якого стало скасування 367 застарілих обмежуючих нормативних актів. В тому числі, спрощені умови для роботи аграріїв.
  Про це повідомило Міністерство економічного розвитку і торгівлі.

  Детальніше →
 • Новини птахівництва.

  Бізнес 03.11.2020
  Новини птахівництва.

  Фахівці Держпродспоживслужби та представники компетентного органу Мексиканських сполучених штатів обговорили питання посилення співпраці між країнами, зокрема щодо акредитації України для відкриття ринку Мексики для української курятини.

  Детальніше →
 • Як захистити свою птицю?

  Враховуючи ускладнення епізоотичної ситуації з грипу птиці головний ветлікар ТзОВ «Укрполь 2005» інформує власників птахів про наявні ризики і необхідні заходи щодо утримання птахів:
  1)    Птицю утримувати ізольовано;
  2)    Не допускати вільного вигулу на вигонах, водоймищах;
  3)    Не допускати контакту домашньої птиці з дикою птицею(ворони, голуби, горобці, синиці та інші);
  4)    Проводити ретельну очистку пташника (2-3 рази на тиждень), побілку стін та сідал;
  5)    При підозрі захворювання чи загибелі птиці необхідно звертатись до спеціаліста ветеринарної медицини.  

  Детальніше →
 • Виробництво комбікормів

  Тзов «Укрполь 2005» має один з найсучасніших заводів з виготовлення гранульованих кормів для вирощування птиці різних вікових груп. Завод виготовляє корми повністю збалансовані за всіма показниками, що необхідні для організму даного виду птиці, її віку, фізіологічного стану, продуктивності.

  Детальніше →
 • Новини аграріїв

  Бізнес 11.09.2020
  Новини аграріїв

  Станом на 9 вересня з початку 2020/21 маркетингового року з України експортовано 8,8 млн тонн зернових культур, що на 1,2 млн тонн менше, ніж за аналогічний період минулого маркетингового року.

  Детальніше →
 • Умови, в яких вирощують бройлера на ТзОВ "Укрполь 2005"

  Вирощування бройлерних порід вимагає створення відповідних умов, що сприяють правильному розвитку особин інтенсивному набору ваги.
      ТзОВ «Укрполь 2005» пропонує дотримуватись таких умов утримання поголівя м;ясних курей:

  Детальніше →
 • Процес вирощування зернових

  Зернові культури в Україні та й в усьому світі мають стратегічне значення, адже без масштабного постачання зернових, у тваринницьких господарствах не було б високих показників. Основою сільськогосподарського виробництва є зернові культури. Основним джерелом енергії для життєдіяльності людського організму є зерно. 76% у структурі харчових продуктів складають зернові та зернобобові. Зернові культури поділяються на:

  Детальніше →
 • Комбікормова промисловість в Китаї стає складнішою.

  Зі слів головного технолога ТзОВ "Укрполь-2005" виробники комбікормів в Китаї сьогодні знаходяться під впливом цілого ряду факторів, в тому числі зростання законодавчого регулювання в сфері безпеки кормової продукції, а також посилення інтеграції між промисловістю і інноваційними технологіями.

  Детальніше →
 • ТзОВ "Укрполь-2005": Виробництво бройлерів виросте в першому кварталі 2017 року

  Попередні дані по виробництву бройлерів виявилися трохи нижчі в грудні, ніж передбачалося раніше, що дає підставу припускати, що оцінка виробництва в четвертому кварталі 2016 року буде знижено.

  Детальніше →
 • Світове виробництво зернових знизиться

  Сукупний обсяг виробництва зернових в світі в 2017 році складе 2.597 млрд тонн, що буде на 9 млн тонн нижче  рекордного показника попереднього року.

  Детальніше →
 • Новий вид пшениці

  Бізнес 19.04.2017
  Новий вид пшениці

  Новий вид пшениці здатний зміцнювати кісткову структуру птиці. Група європейських дослідників розробила новий вид пшениці, застосування якої в комбікормах для домашньої птиці дозволить скоротити потребу в ряді кормових добавок.

  Детальніше →
 • Україна скоротить виробництво пшениці та ячменю

  У наступному сезоні Україна скоротить виробництво пшениці та ячменю, що призведе до зменшення експорту цих культур - прогнозує головний агроном ТзОВ "Укрполь - 2005"

  За словами фахівців ТзОВ "Укрполь - 2005" валовий збір пшениці знизиться до 23,9 млн. т, на 11% в порівнянні з поточним сезоном, оскільки скорочення площ під озимою пшеницею не компенсує розширення площ під ярою.

  Детальніше →
 • Комбікормова промисловість в ЄС проявляє зростаючий інтерес до продуктів переробки продовольства

  Комбікормова промисловість в ЄС проявляє зростаючий інтерес до продуктів переробки продовольства
  Продовольча продукція, що була у обороті, але більше не придатна для вживання людиною, може в майбутньому стати важливим джерелом ряду мікроелементів для комбікормової промисловості, однак питання її безпеки все ще стоїть досить гостро. Відповідна позиція була озвучена в рамках минулого нещодавно в Брюсселі зборів Європейської асоціації переробників колишньої продовольчої продукції (EFFPA).

  Детальніше →
 • Цикл вирощування курчат-бройлерів на ТзОВ "Укрполь - 2005"

  Цикл вирощування курчат-бройлерів на ТзОВ "Укрполь - 2005"складається з декількох етапів, перед тим , як попасти на стіл споживача.

  Детальніше →
 • Білорусь обмежила ввезення продукції птахівництва з чотирьох країн ЄС

  За відомостями Департаменту ветеринарного і продовольчого нагляду Мінсільгосппроду Білорусі, тимчасові обмеження на ввезення продукції птахівництва з Нідерландів, Хорватії, Данії та Швейцарії ввели після спалахів високопатогенного пташиного грипу в їх регіонах.

  Детальніше →
 • Передова технологія вирощування птиці

  Виробництво м'яса бройлера в Україні знаходиться в неоднозначній ситуації. З одного боку, в останні роки галузь демонструє значне зростання, однак зростаюча конкуренція і складні економічні умови ставлять виробників перед вибором: модернізувати виробництво за чималі гроші або повільно піти на дно. Експерти сходяться на думці, що працювати на застарілому обладнанні сьогодні абсолютно нерентабельно, але ось в тому, що стосується вибору нової системи утримання бройлерів, однозначної відповіді поки немає.

  Детальніше →