+38 (067) 65-35-122 •

Транспортні послуги

ТзОВ "Укрполь-2005" надає транспортні послуги по перевезенню різного роду вантажу як юридичним, так і фізичним особам. Товариство має у своєму розпорядженні значний парк автомобілів: Renault Magnum, DAF, Mercedes-Benz Sprinter, Камаз, Маз . Ці моделі прекрасно довели свою надійність під час перевезення вантажів на дорогах різної складності. Інтеграція сучасних методів роботи дозволяє автоматизувати безліч процесів діяльності, підвищуючи швидкість надання послуг.

Компанія перевозить вантажі в необхідній кількості та температурному режимі. Для цього використовуються спеціальні причепи-рефрижератори. Ми забезпечуємо спеціальний підхід до завантаження, транспортування і вивантаження крихких вантажів та інших видів відправлень, які потребують особливої уваги. Працюємо з вантажами будь-якого характеру, обсягу і ваги.
Ми виконуємо перевезення наступної продукції:
В основі організації нашої діяльності - грамотне взаємодія всіх структур компанії і безперервний контроль роботи на всіх рівнях. Ми приділяємо особливу увагу підбору персоналу, приймаючи в команду тільки кваліфікованих, досвідчених і відповідальних фахівців. Завдяки їхнім знанням і навичкам ТзОВ "Укрполь-2005" допоможе Вам вирішити будь-які транспортні проблеми. Для постійних партнерів діє гнучка система знижок і індивідуальний графік перевезень.

ТзОВ "Укрполь-2005" плідно співпрацює з різними категоріями клієнтів. Виконує замовлення з транспортування великогабаритних і багатоскладних вантажів для федеральних і регіональних мережевих компаній, а також доставляє вантажі невеликого обсягу для приватних осіб. Ми вдячні за довіру всім нашим постійним та новим замовникам, завжди будемо раді бачити Вас серед них!

Ми беремо на себе повну відповідальність за вантаж, що перевозиться. Всі склади і офіси підприємства оснащені системою відеоспостереження, холодильним обладнанням, а також напівавтоматизованою системою завантаження та розвантаження машин, яка не тільки підвищує оперативність роботи, але і виключає ризик псування вантажу. Підприємство регулярно здійснює санітарну обробку всіх транспортних засобів.

Ми вдячні за довіру всім нашим постійним та новим замовникам, завжди будемо раді бачити Вас серед них!